עורך דין אזרחי מומלץ

תחום המשפט האזרחי רחב מאוד. ההסבר הפשוט מהו עורך דין אזרחי לעומת עורך דין מתחום אחר הוא שכל עימות או מחלוקת או עניין שיש לאנשים עם אנשים אחרים או עם הרשויות נוגע לדין האזרחי, וכל מה שהמדינה מגישה בגינו כתב אישום נחשב לפלילי. כלומר, כל הקשור במיסוי, בחוזים, בסכסוכים שונים כמו שותפים, שכנים וכן הלאה קשור למשפט האזרחי. אם אתם רוצים לתבוע בעל דירה או דייר, אם אתם רוצים לערוך הסכם שותפות או חוזה לעסקה כלשהי, אם אתם זקוקים לייצוג מול הרשויות בגלל מיסוי לא הוגן או בגלל חובות, אם אתם רוצים שמישהו ינהל את כל ההיבטים המשפטיים של העסק שלכם ואתם זקוקים לעורך דין צמוד, עורך דין אזרחי מומלץ לתחום זה ורק אליו פונים.

לנסח חוזים אצל עורך דין

עורך דין רועי פינגולה יודע היטב מדוע באים אליו לנסח חוזים והסכמים עסקיים שונים. מניסיונו רב השנים הוא ראה שותפויות שקמו לפי לחיצת יד בלבד או הסכמה שבעל פה, או כל מיני הסכמות משותפות שנעשו מרצון טוב מבלי להבין את ההשלכות המשפטיות, וכל זה קורס יום אחד בגלל ריב או מחלוקת פשוטה או התערבות של הילדים או בגלל הזמן שפשוט עושה את שלו. ההמלצה שלו היא לפנות לקבל שירות של עורך דין אזרחי מומלץ בכל עניין שכזה משום שבכל הכבוד לרצון הטוב ולידידות, כבר הוכח כל כך הרבה פעמים שרק הסכמים המנוסחים טוב וחתומים על ידי הצדדים יכולים למנוע סכסוכים רבי שנים ולהבטיח את זכויותיכם.

לשמור על הזכויות שלכם בכל עניין

רק עורך דין אזרחי מומלץ יוכל גם לנסח את החוזה בדרך שתבטא את ההסכמות ביניכם מבלי לגרום לקרע או לתחושה של עוול. גם כדיירים או כמשכירים אתם עלולים להיקלע למצב שבו רק עורך דין אזרחי מומלץ יוכל לחלץ אתכם מהתנהגות לא ראויה או לא הוגנת של הצד השני. כל חוזה צריך לבדוק בשבע עיניים לפני שחותמים עליו, ולפי עורך דין רועי פינגולה יש לכל הסעיפים הקטנים משמעות שעין בלתי מיומנת לא יכולה לראות ולהבין.

לקבלת מידע ויצירת קשר